< wróć

Partnerzy

Raiffeisen Bank Polska S.A. rozpoczął działalność w 1991 roku. Oferuje pełen zakres usług dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw – od firm mikro do największych korporacji. W skład grupy kapitałowej wchodzą także: Raiffeisen-Leasing Polska S.A. oraz Raiffeisen Investment Polska Sp. z o.o. W 2012 roku bank awansował do grona największych instytucji finansowych w Polsce za sprawą połączenia z Polbank EFG S.A.

company-logo

Raiffeisen Bank Polska S.A.

Ośrodek szkoleniowy prowadzący szkolenia dla kierowców samochodów ciężarowych z zakresu: ADR, BBS, kurs kwalifikacyjny, CPC, DGSA. Firma posiada szeroki wachlarz oferty szkoleniowej od kursów podstawowych poprzez kursy specjalistyczne.

company-logo

BUCH-CAR Rafał Buchcar

INTERFERIE to spółka, która ma prawie 20-letnią tradycję w działalności na krajowym rynku turystycznym i jest największą firmą turystyczną na Dolnym Śląsku, jedną z większych w Polsce. Jej historia związana jest z przekształceniami w KGHM Polska Miedź S.A. Spółka powstała 10 czerwca 1992 roku i przejęła kilkanaście ośrodków wypoczynkowych i kolonijnych należących do miedziowego potentata: dawnego Kombinatu Górniczo-Hutniczego Miedzi.

company-logo

INTERFERIE S.A.

Grupa ekspercka, dostarczająca rozwiązania doradczo-szkoleniowe w zakresie zasobów ludzkich i zarządzania

company-logo

Inspired Business Consulting

Maculewicz Consulting Sp. z o.o. wspiera polską młodzież sponsorując Grodziski Klub Sportowy „Pogoń”

company-logo

Grodziski Klub Sportowy "Pogoń"

Dwumiesięcznik poświęcony dotacjom unijnym, ukazuje się na rynku od 2003 roku.

company-logo

Fundusze Europejskie

Czasopismo wydawane przez SKIVAK PRESS s.c. skierowane przede wszystkim do profesjonalistów z branży kamieniarskiej. Zakres tematyczny każdego z numerów odnosi się do potrzeb informacyjnych i dydaktycznych związanych z tematyką kamienia naturalnego oraz jego otoczenia biznesowego. Czasopismo posiada wyraźny podział na sekcje: Z kraju i Ze świata, Kamień naturalny, Firma, Architektura, Technologie oraz Publicystyka.

company-logo

Nowy Kazimierz

Firma Maculewicz Consulting posiada Certyfikat Inwestora w Odnawialne Źródła Energii

company-logo

Eko Biznes

Maculewicz Consulting Sp. z o. o.

| ul. Staszica 1D lok. U3 | 05-800 Pruszków | tel: 22 738 71 60 | email: biuro@maculewicz.pl